Menu

WERKWIJZE

Pragmatisch en gedreven door methodiek en ervaring zoeken wij naar de juiste oplossingen.

Er wordt een gefaseerd ontwikkelproces doorlopen waarin we met regelmaat de voortgang toetsen aan de gestelde doelstellingen.
Omdat geen enkel project hetzelfde is stemmen we onze aanpak te allen tijde af op de wensen van de opdrachtgever.

TEAM

Ons team bestaat uit eigenzinnige, enthousiaste professionals. Productontwikkelaars met een kritische blik. Met ieder zijn eigen specialisme zetten wij ons vol enthousiasme in voor onze opdrachtgevers. Samen met onze opdrachtgevers werken we aan pragmatische oplossingen.

Peter Peter

Peter

Peter Komen
CEO

peter@pidevelopment.nl

Het is Peter’s missie om mensen samen te brengen om tot de beste resultaten te komen en onze klanten dagelijks te verrassen

Jorg Jorg

Jorg

Jorg Verweij
Product developer

jorg@pidevelopment.nl

Met zijn uitgebreide kennis van materialen en productietechnieken is Jorg onverstoorbaar in het ontwikkelen van innovatieve producten.

Bart Bart

Bart

Bart Smit
Product developer

bart@pidevelopment.nl

All round en sterk in het leggen van verbanden tussen mensen en technieken, is Bart een ware alleskunner binnen productontwikkeling

Karen Karen

Karen

Karen Damhuis
Product developer

karen@pidevelopment.nl

Karen laat wat Twentse nuchterheid los op de uitdagingen van productontwikkeling, welk product het ook is

Jeroen Jeroen

Jeroen

Jeroen Deschepper 
Product developer

jeroen@pidevelopment.nl

Als Jeroen zich eenmaal in een probleem heeft vastgebeten, laat hij niet los tot hij de oplossing tot in de puntjes heeft uitgewerkt

Iwan Iwan

Iwan

Iwan van Bochoven

business developer & project manager

iwan@pidevelopment.nl

Michiel Michiel

Michiel

Eddy Eddy

Eddy

Eddy Lammers 
Product developer

eddy@pidevelopment.nl

Eddy richt zich op de technische kant van producten, bij voorkeur producten met wielen

Renate Renate

Renate

Renate de Kok

stagiair

renate@pidevelopment.nl

Stage? Stage?

Stage?

Waar blink jij in uit? Kom stage lopen bij Pi! We hebben geregeld een plek te vergeven.

Op dit moment hebben we een stageplaats beschikbaar vanaf februari 2018. 

info@pidevelopment.nl

CONTACT

Wilt u meer weten over Pi Development?

Neem contact met ons op om kennis te maken in onze studio in de inspirerende omgeving van kasteel ter Horst. Uiteraard komen we ook graag de mogelijkheden voor uw productontwikkeling op locatie bespreken.