Pi Development

Wat mag u van ons verwachten?

Onze passie is om de juiste producten te creëren waarmee u uw missie verwezenlijkt. Samen met onze opdrachtgevers werken we dagelijks aan de ontwikkeling van zowel consumenten- als industriële producten, van optimalisaties tot het realiseren van compleet nieuwe oplossingen. We communiceren helder en pragmatisch, en vinden per project de geschikte balans tussen functie en vormgeving.

Onze kracht ligt in het slim en creatief toepassen van nieuwe technieken, waarbij we putten uit tientallen jaren ontwerp-ervaring en breed georiënteerde kennis. Zo komen we tot oplossingen die aansluiten bij de actuele eisen vanuit uw markt.

We hebben de competenties in huis om u te ondersteunen in alle fasen van het proces, van productstrategie, onderzoek, concept-ontwerp, vormgeving, engineering, prototypebouw tot productiebegeleiding. Dit doen wij zowel vanuit ons bureau in Loenen, als bij u intern.

TEAM

Ons team bestaat uit enthousiaste professionals met een kritische blik. Met brede ervaring en specialismes in diverse takken van productontwikkeling bieden we een grote verzameling van kennis en vaardigheden. Dit maakt ons sterk in het vinden van pragmatische oplossingen, die we uitwerken tot gerealiseerde producten.

Peter Peter

Peter

Peter Komen
CEO

peter@pidevelopment.nl

Het is Peter’s missie om mensen samen te brengen om tot de beste resultaten te komen en onze klanten dagelijks te verrassen

Jorg Jorg

Jorg

Jorg Verweij
Product developer

jorg@pidevelopment.nl

Met zijn uitgebreide kennis van materialen en productietechnieken is Jorg onverstoorbaar in het ontwikkelen van innovatieve producten

Bas Bas

Bas

Bas de Raat
Sales manager

bas@pidevelopment.nl

Met jaren ervaring als design engineer snapt Bas de klantvraag, en is zo dé gesprekspartner voor productinnovatie

Bart Bart

Bart

Bart Smit
Product developer

bart@pidevelopment.nl

All round en sterk in het leggen van verbanden tussen mensen en technieken, is Bart een ware alleskunner binnen productontwikkeling

Karen Karen

Karen

Karen Damhuis
Product developer

karen@pidevelopment.nl

Karen laat wat Twentse nuchterheid los op de uitdagingen van productontwikkeling, welk product het ook is

Jeroen Jeroen

Jeroen

Jeroen Deschepper 
Product developer

jeroen@pidevelopment.nl

Als Jeroen zich eenmaal in een probleem heeft vastgebeten, laat hij niet los tot hij de oplossing tot in de puntjes heeft uitgewerkt

Michiel Michiel

Michiel

Michiel Henning
Product developer

michiel@pidevelopment.nl

Michiel tekent het liefst al zijn denkprocessen overzichtelijk op papier

Eddy Eddy

Eddy

Eddy Lammers 
Product developer

eddy@pidevelopment.nl

Eddy richt zich op de technische kant van producten, bij voorkeur producten met wielen

.